Умови угоди

Умови покупки

ДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРУ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ «https://kmebli.com»

(ПУБЛІЧНА ОФЕРТА)

Даний документ є офіційною пропозицією (публічною офертою) Інтернет-магазину «Країна Меблів» (далі за текстом — Продавець) щодо продажу товарів, розміщених на сайті: https://kmebli.com/ (далі — Сайт ) поза торговельними та офісними приміщеннями, укласти договір купівлі-продажу, та адресований фізичним та юридичним особам (далі — покупці).

На підставі ст 633, 641, 642 Цивільного кодексу України (далі — ЦКУ) та Правил продажу товарів на замовлення та поза торговельними чи офісними приміщеннями, затвердженими наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 року № 103 Продавець робить пропозицію (оферту) як фізичною, так і юридичним особам (далі - Покупець) щодо придбання товарів, розміщених на Сайті Виконавця на таких умовах.

Терміни, що використовуються у договорі Інтернет-магазин «Країна Меблів» — веб-сторінка https://kmebli.com/

Оферта — пропозиція продавця, адресована будь-якій фізичній чи юридичній особі згідно зі ст. 641 ЦКУ укласти з ним договір на умовах, передбачених цим договором. Оферта набирає чинності з її розміщення на Сайті.

Акцепт — надання Покупцем повної та безумовної згоди Продавцю на пропозицію укласти даний Публічний договір на умовах, передбачених ним, що оформляється одним із способів:

 1. шляхом направлення Покупцем письмового Замовлення Товару на електронну адресу, вказану на Сайті;
 2. шляхом направлення Покупцем письмового Замовлення Товару на поштову адресу Продавця, вказане на Сайті;
 3. шляхом надсилання Покупцем текстового повідомлення з письмовою інформацією про замовлення Товару на телефонні номери, вказані на Сайті;
 4. шляхом надсилання електронного повідомлення Покупцем (замовлення Товару) за допомогою системи, розміщеної на Сайті;
 5. усного замовлення Товару за телефоном або в роздрібній мережі Країна Меблів. Цей Договір вважається укладеним з моменту одержання Продавцем від Покупця Замовлення на товари.

Замовлення — перелік Товарів, зазначених Покупцем під час розміщення замовлення на Сайті або замовлення будь-яким іншим способом, яким Покупець хоче придбати у Продавця.

Кур'єрська доставка — безпосередня передача Товару від співробітника служби доставки Покупцю в місці, зазначеному Покупцем (адреса доставки), на умовах, що визначаються домовленістю Сторін.

Істотний недолік Товару — недолік, який унеможливлює або неприпустиме використання Товару відповідно до його цільового призначення, що виник з вини Продавця, і після його усунення проявляється знову через незалежні від Покупця обставини.

загальні положення

Відповідно до ст. 641 Цивільного кодексу України у разі прийняття наведених нижче умов та оплати послуг Покупець здійснює акцепт даної оферти (укладає договір публічної оферти).

Прийняття (акцепт) Договору означає повне та беззастережне прийняття Покупцем усіх його умов без будь-яких винятків та обмежень.

Покупець відповідно до статті 642 Цивільного кодексу України підтверджує факт ухвалення (акцепту) Договору після ознайомлення з його умовами, розміщеними на сайті Виконавця.

Покупець, який приймає пропозицію Виконавця укласти Договір, підтверджує, що він свідомо без жодного примусу уклав цей Договір.

Договір, укладений Покупцем через акцепт публічної оферти, має юридичну силу відповідно до ст. 642 Цивільного кодексу України є рівноважним договору, підписаному сторонами, і вважається, що Покупець ознайомився та згоден з умовами цієї публічної оферти. Договір прирівнюється на підставі ч. 2 ст. 642 ЦК України до укладання Сторонами двостороннього письмового Договору на умовах, викладених у цій публічній оферті.

Кожна Сторона гарантує іншій Стороні, що володіє необхідною дієздатністю, а також усіма правами та повноваженнями, необхідними та достатніми для укладення та виконання Договору відповідно до його умов. Текст Договору публічної оферти розміщено у куточку споживача, а також на сайті Виконавця.

Предмет договору

Продавець зобов'язується передати Покупцю Товар, який належить Продавцю з права власності, а Покупець зобов'язується прийняти Товар та сплатити його у порядку та на умовах, передбачених цим договором.

Покупець зобов'язаний самостійно ознайомитись з умовами цього Договору, і Продавець не зобов'язаний додатково чи будь-яким іншим способом інформувати Покупця про наявність Договору, крім публікації його на Сайті.

Здійснення Покупцем акцепту підтверджує те, що Покупець ознайомився із змістом цього Договору, реєстраційними даними Продавця, порядком прийняття претензій, з характеристиками Товару, ціною Товару, умовами оплати вартості Товару, умовами доставки Товару та оплати вартості такої доставки, гарантійними зобов'язаннями по Товару . розірвання цього Договору.

Шляхом укладання цього Договору Покупець підтверджує, що він ознайомлений з інформацією про Товар, який продається за умовами цього Договору, а саме про його: форму, розміри, зовнішній вигляд, дизайн, колір, якість, характеристики матеріалу, з якого Товар виготовлений та інформації про його виробнику, усвідомлює такі характеристики Товару та їх значення та згоден на придбання такого Товару з такими характеристиками.

Вартість, кількість, асортимент та якість Товару визначаються у додатках до цього договору, який є невід'ємною частиною цього договору.

Ціна товару

Ціна на Товар вказана на Сайті в національній валюті України (гривня) за одиницю Товару згідно з встановленим прейскурантом.

Продавець залишає за собою право змінювати ціну товару до моменту оформлення замовлення без попередження Покупця.

Остаточною є ціна, зазначена у виставленому рахунку.

Ціни, вказані на Сайті мають ознайомлювальний характер.

Знижки на товари не сумуються з будь-якими акціями, бонусами, кешбеками та іншими акційними пропозиціями чи програмами лояльності. На акційні товари та товари з розпродажів знижки, бонуси, кешбеки тощо. не застосовуються. При покупці Покупець може скористатися лише однією чинною акційною пропозицією на свій вибір.

Порядок оплати та постачання товару

Розрахунки між Сторонами за умовами цього Договору здійснюються у національній валюті України, одним із зазначених способів:

 1. шляхом перерахування Покупцем відповідної грошової суми на розрахунковий рахунок Продавця відповідно до банківських реквізитів, зазначених у рахунку на оплату відповідного Товару, наданого Покупцю Продавцем;
 2. за допомогою терміналів ПАТ КБ "ПриватБанк";
 3. оплата через Приват24 чи Liqpay;
 4. оплата перевізнику.

Датою оплати Покупцем вартості Товару вважається дата надходження відповідної суми коштів на розрахунковий рахунок Продавця або до каси Продавця.

Покупець зобов'язується сплатити повну вартість товару (100%) у день отримання Товару за наявності замовленого Товару на складі Продавця.

 1. У разі відсутності Товару на складі Продавця оплата Товару здійснюється в такому порядку:
 2. Покупець зобов'язується сплатити 20 (двадцять) % вартості Товару протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту Замовлення;
 3. Покупець зобов'язується сплатити решту вартості товару (80%), пізніше дня отримання товару.

Перед здійсненням поставки Товару Покупцеві, співробітники інтернет-магазину та/або кур'єр та/або третя сторона, яка здійснює доставку замовленого Товару за дорученням Продавця, має право вимагати від Покупця надати документ, що підтверджує факт оплати товару.

У разі часткової чи несвоєчасної оплати Покупця за замовлений Товар Продавець залишає за собою право не надавати Товар, призупинити або повністю не виконувати взяті на себе зобов'язання та при цьому не нести відповідальності за можливі наслідки таких дій. При цьому Продавець інформує Покупця про їх настання та пропонує можливі шляхи усунення з метою належного оформлення замовлення та прийняття його до виконання Продавцем.

Постачання замовленого Товару здійснюється відповідно до умов, зазначених на Сайті в розділі «Доставка».

Товар відпускається Продавцем Покупцю у тарі (упаковці) відповідно до вимог державних стандартів, технічних умов (або згідно з домовленістю сторін). Тара повинна забезпечувати збереження товарів при їх транспортуванні та зберіганні.

Доставка Товару може здійснюватися безпосередньо Продавцем або кур'єрською або експедиторською службою, а також самостійно Покупцем зі складу Продавця.

У разі доставки Товару Продавцем, відповідальність за збереження товару до моменту його передачі Покупцеві несе Продавець.

У разі доставки Товару кур'єрською або експедиторською службою відповідальність за збереження Товару до моменту його передачі Покупцю несе кур'єрська або експедиторська служба.

Продавець зобов'язується доставити Товар Покупцю протягом терміну, узгодженого з Покупцем.

Право власності на Товар переходить до Покупця у момент повного розрахунку з Продавцем.

Покупцеві може бути відмовлено в оформленні покупки Товару за відсутності Товару у наявності (на складі).

Гарантії та порядок розгляду претензій

Гарантійний термін експлуатації Товару зазначається у гарантійному талоні. Продавець гарантує працездатність Товару відповідно до його технічних характеристик протягом усього гарантійного терміну експлуатації, крім випадків псування, пов'язаних з недотриманням умов зберігання та порушення умов експлуатації.

Продавець надає гарантію на Товар на строк від 12 місяців, залежно від виробника з моменту фактичного отримання Товару.

У разі виявлення Покупцем протягом гарантійного строку недоліків Товару Покупець має право:

 1. на пропорційне зменшення ціни товару;
 2. на безоплатне усунення недоліків Товару у розумний термін;
 3. на відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

У разі виявлення Покупцем протягом гарантійного терміну суттєвих недоліків Товару Покупець має право:

 1. на припинення Відкритого договору та повернення сплаченої за Товар грошової суми;
 2. вимагати заміни Товару на такий же чи аналогічний, з числа наявних у Продавця.

У разі виявлення суттєвих/прихованих недоліків Товару після прийому Товару Покупець зобов'язаний повідомити Продавця про такі недоліки не пізніше наступного робочого дня з дня їх виявлення.

Доставка Товару для усунення недоліків до найближчої торгової точки Продавця протягом гарантійного строку або після закінчення гарантійного терміну здійснюється відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів".

Розгляд претензій Покупця відбувається за ст. ст. 7, 8 Закону України «Про захист прав споживачів» та Порядком ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 № 506.

Колір та форма Товару може відрізнятись від оригіналу залежно від специфіки передачі зображення монітора.

Обмін та повернення товару

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» Товар належної якості (без дефектів) можна обміняти або повернути протягом 14 днів, за винятком дня покупки за умови виконання наступних умов:

 1. товар не був зібраний
 2. збережено товарний вигляд та споживчі властивості товару
 3. збережено фабричне пакування, маркування та наклейки
 4. є товарний чек інтернет магазину Країна Меблів

Товари які не підлягають обміну та поверненню:

 1. меблі, які виготовлялися під індивідуальне замовлення — в т.ч. у певній тканині, у певних нестандартних розмірах, кольорах тощо.
 2. матраци
 3. ковдри
 4. подушки

У разі відмови від замовлення покупець оплачує вартість доставки у дві сторони.

Вирішення спорів

Усі суперечки та розбіжності, які виникли або можуть виникнути щодо цього Договору, підлягають вирішенню шляхом переговорів на підставі письмової заяви Покупця. Заява Покупця розглядається протягом 14 (чотирнадцяти) днів із моменту отримання. У разі, якщо суперечка не вирішена у претензійному порядку, будь-яка із Сторін має право на звернення до суду за місцезнаходженням Продавця.

Відповідальність сторін

За невиконання чи неналежне виконання зобов'язань за Публічним договором Сторони несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

У разі порушення строків здійснення платежів, передбачених Публічним договором, Покупець зобов'язується сплатити Продавцю пеню у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України за кожний день прострочення платежу.

Сума збитків (як матеріальних, так і не матеріальних), які можуть бути виплачені Покупцю у зв'язку з невиконанням Замовлення або неналежним виконанням, іншими порушеннями прав Покупця відповідно до ст. 22 Цивільного кодексу України обмежено 1% вартості придбаного Товару.

У разі дострокового припинення Публічного договору з ініціативи Продавця за умови дотримання Покупцем умов цього Договору до моменту доставки Товару Покупцю Продавець зобов'язується повернути Покупцю 100 (сто) % передоплати за Товар.

Виплата пені або штрафу не звільняє Сторони від виконання зобов'язань за публічним договором.

Термін дії договору та порядок його дострокового розірвання .

Договір набирає законної сили з моменту його акцепту Покупцем та діє до моменту повного виконання зобов'язань Сторонами.

Публічний договір може бути достроково припинено:

 1. за взаємною згодою Сторін
 2. за рішенням суду;
 3. у разі виникнення обставин непереборної сили (форс-мажор), що підтверджується відповідним документом компетентного органу;
 4. за відсутності Товару в наявності (на складі) та відмови Покупця на заміну Товару іншим аналогічним Товаром.

Сторони домовилися, що у разі розірвання цього Договору з ініціативи Покупця або відмови Покупця від доставки та передачі Продавцем Товару, після оплати вартості Товару та оформлення замовлення такого Товару Продавцем у виробника, Продавець має право не повертати Покупцю сплачені ним кошти або має право повернути такі кошти частково у розмірі не більше 1% від загальної вартості Товару, який було замовлено Покупцем. Продавець має право повернути кошти Покупцю у будь-якому іншому розмірі, якщо про це є взаємна згода сторін за цим Договором.

Заключні положення

Покупець гарантує, що всі умови цього Договору йому зрозумілі і він приймає їх безумовно і в повному обсязі. Цей Договір укладається шляхом акцепту Покупцем цієї публічної оферти, що містить усі істотні умови Договору, на умовах, передбачених цим Договором без підписання Сторонами. Покупець дає згоду використання своїх персональних даних Продавцю. У випадках, які не врегульовані цим Договором, Сторони зобов'язуються керуватися нормами, встановленими чинним законодавством України.

Інформація вважається доведеною до відома Покупця, якщо її розміщено на сайті Продавця.

Усі правовідносини, що виникають з цього Договору або пов'язані з ним, у тому числі пов'язані з дійсністю, укладенням, виконанням, зміною та припиненням цього Договору, тлумаченням його умов, визначенням наслідків недійсності або порушення Договору, регулюються цим Договором та відповідними нормами чинного законодавства України, застосовними до таких правовідносин виходячи з принципів сумлінності, розумності і справедливості.

Недійсність окремих положень Публічного договору не передбачає недійсність Публічного договору загалом, оскільки можна припустити, що це Публічний договір міг би бути укладено без включення до нього таких положень.

Покупець підтверджує, що з моменту оформлення Замовлення, він (Покупець) знайомий із правами, передбаченими Законом України «Про захист персональних даних».

Покупець дає свою згоду на обробку, зберігання та передачу (розповсюдження) своїх персональних даних третім особам, які включені до бази персональних даних продавця «Контрагенти», виключно з метою, передбаченою цим Договором, суб'єктам, пов'язаним з реалізацією цієї мети.

Покупець дає свою згоду зберігання своїх персональних даних протягом 75 (сімдесяти п'яти) років.

Покупець дозволяє доступ до персональних даних, які включені до бази персональних даних Продавця, третіх осіб у випадках та порядку, передбачених чинним законодавством України, та не потребує повідомлення про передачу (розповсюдження) персональних даних, включених до бази персональних даних, якщо така передача (розповсюдження) ) відбувається виключно з метою, передбаченою цим Договором.

Цей Договір укладено за повного розуміння Сторонами його умов та термінології російською мовою.

Усі додатки до Договору є його невід'ємною частиною та мають рівну з цим Договором юридичну силу.

Інтернет-магазин https://kmebli.com